O mnie

Miło mi Cię poznać!

Nazywam się Joanna Kłosińska i jestem księgową oraz właścicielką Agencji Ślubnej SENSAR oraz Akademii Wedding Plannera.

W swojej pracy uwielbiam bezpośrednie relacje i kontakty na zasadzie partnerskiej. W biznesie stawiam na współpracę w atmosferze serdeczności i wzajemnego szacunku.

Moje  ponad 20-letnie doświadczenie w biznesie oraz 13-letnie doświadczenie w branży weselno eventowej sprawia, że w głowie mam ciekawe rozwiązania, innowacyjne podejście do trudnych spraw i sprawdzone techniki wychodzenia z kryzysowych sytuacji moich klientów.

Myślę, że dość dobrze dałam Ci się poznać. Teraz czas na Ciebie – napisz lub zadzwoń do mnie. Opowiedz o sobie i daj znać, jak mogę pomóc w spełnieniu Twoich marzeń o bezpiecznym i spokojnym prowadzeniu biznesu.

Dlaczego warto mi zaufać?

Posiadam doświadczenie w branży księgowej i w kontroli podatków oraz znam branżę kreatywną od podszewki.

Decydując się na współpracę ze mną, wiesz, że pracujesz z profesjonalistką, która przeanalizowała wszystkie możliwe przepisy księgowo podatkowe oraz z przedsiębiorczynią z krwi i kości, prowadzącą własny biznes.

Posiadam bazę zaufanych specjalistów z zakresu doradztwa podatkowego, kadr i płac, prawa, psychologii, rekrutacji, BHP, organizacji szkoleń oraz imprez.

W każdej sytuacji dbam przede wszystkim o interes moich klientów, zabezpieczając ich odpowiednimi umowami. Pilnuję budżetu i Twojego interesu.

Jestem zaangażowana, szczera, otwarta i empatyczna

Pracuję z ludźmi, których lubię, do których czuję sympatię i przez to wiem, że zaangażuję się dla nich na 120%. Współpraca ze mną zawsze opiera się na szczerości.

Szukasz wsparcia w księgowości?

Właśnie znalazłaś specjalistkę od prowadzenia biznesu i księgowości, która zaangażuje się dla Ciebie na 120%. Specjalistkę, która zna biznes od strony praktycznej jako przedsiębiorczyni i jako osoba, która pracowała po drugiej stronie w kontroli podatków. Dzięki temu dostajesz wsparcie, które daje Ci spokój i uwalnia Twój czas na realizowanie pasji i prywatnych pasji. Współpraca ze mną zawsze opiera się na szczerości i na dbaniu o Twój biznes. Zadzwoń lub napisz – na pewno dojdziemy do porozumienia.


ZOBACZ, CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ, POZA BIZNESEM I KSIĘGOWOŚCIĄ